ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

Міжнародний день лісів був започаткований за рішенням Генеральної Асамблеї Організації  Об’єднаних  Націй.

День лісу  відзначається щоб підкреслити вагомий  внесок лісів та лісового господарства у життя суспільства

Загальна площа земель лісового фонду України становить 10,8 млн.га., що становить 15,7 % території України. Ліси на території України розміщені нерівномірно . найвища лісистість  у Карпатах – 40,2%.

Україна за площею і запасами лісу є Європейською лісовою державою. За площею лісів Україна посідає восьме місце в Європі.

21 березня стартує акція «Майбутнє лісу у Твоїх руках», яка триває до Дня довкілля і яка проводиться з ініціативи Державного  Агенства Лісових Ресурсів України та Товариства лісівників України. До цієї хорошої справи долучаються державні лісогосподарські підприємства.

Розуміючи  необхідність виховання ДП «Ворохтянське ЛГ» в цей період проводить роз’яснення широким колам громадськості важливість створення лісових насаджень, шанобливого ставлення до природи. Проводяться акції по озелененню, залучають  до участі  шкільну молодь на посадку лісових культур і вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Зокрема 21 березня цього року ДП “Ворохтянське ЛГ” з місцевими закладами освіти планує провести висадку саджанців на територіях, прилеглих до Яблуницької, Поляницької та Татарівської шкіл.

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>