До уваги – ялинка!

 

Державне підприємство «Ворохтянське лісове господарство» повідомляє :  купити новорічні ялинки       можна у спеціально визначених місцях біля контор лісництв ,у спеціалізованих магазинах«Лісовичок»с.Татарів, «Дари лісу» с. Поляниця та в Озернянському лісництві смт. Ворохта за    цінами :

Роздрібні ціни на ялинки

Висота ялинки до 1,25 м – 60 грн

1,5 – 2,0 м – 75 грн

2,0 – 2,25 м – 100 грн

2,5 – 3,0 м – 170 грн.

20161220_100252

Купуючи новорічну «красуню», зверніть увагу на наявність чіпа із штрих-кодом ,або клейкої стрічки,що свідчить про легальність  походження новорічної  ялинки.

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах в передноворічний період  2017 року постійно будуть діяти рейдові бригади державної лісової охорони за участі представників районних відділів національної поліції, представників громадськості та ЗМІ, в обов”язки яких входить затримання злодіїв і складання протоколів на нелегальних заготівельників ялинок. В ДП»Ворохтянське ЛГ» діє телефон гарячої лінії  -0343441349 на який можна повідомляти про випадки незаконної рубки хвойних дерев(новорічних ялинок).Зателефонувавши на»гарячу лінію» також можна дізнатися інформацію про придбання новорічних ялинок у  ДЛГ.

        НАГАДУЄМО,що передбачені за незаконну рубку новорічних ялинок штрафи у рази більші, ніж вартість самих новорічних ялинок .Зокрема згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року №665 за зрубані ялинки ,добуті незаконним шляхом  передбачено штраф  від  331,00 до 657,00 грн.

Шановні краяни та гості м.Яремче: запобігання знищення хвойних молодняків у передноворічні свята є запорукою збереження Карпатських лісів !

Дякуємо всім небайдужим.

Інженер охорони захисту лісу ДП «Ворохтянське ЛГ»       М.Блащук

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>