Перші весняні гриби.

 

На території України нараховують близько 1890 видів грибів. В Карпатах перший гриб – «Зморшки», або «Шушерпки». indexВони з’являються рано, буває що їх вдається знайти із залишками снігу. Ці гриби ростуть групами на відкритих лісових галявинах. Вони в нас не є популярними, а в Європі їх вважають делікатесом.

У народі кажуть, що у жінок, які їдять  їх в них немає зморшків.

Другий весняний гриб, який можна знайти на дереві гриб «Корбан». Народна назва «Пістряк».  449Він росте на твердолистяних деревних породах бука, рідше яворі, як здорових так і гнилих.

З одного боку дерева можна зібрати цілий рюкзак. Діаметр одного «Пістряка» може нагадувати слоняче вухо. Збір цього гриба триває два-три тижні, бо дерев’яні гриби швидко старіють і у твердому стані вони не є придатні до їжі. Готують страви з них простим дідівським методом (рецептом):

  • свіжі гриби відварюють, пізніше після відвару обсмажують на сковорідці із салом, цибулею та додають сметани і різних приправ для смаку.

Пригощають делікатесом усю родину, друзів та знайомих.

До речі «Пістряк» щоправда, деколи можна знайти і восени.

P.S. Лісівники та біологи нагадують, що ці гриби є умовно їстівні. Наполегливо радять ретельно їх варити періодично видаляючи відвар і в жодному разі не їсти гриби сирими.

 

Помічник лісничого Поляницького л-ва ДП “Ворохтянське ЛГ”    Тетяна Марчук

 

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>