« Міжнародний День лісу»

 

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, і ця ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН (ФАО).
З тих пір щорічно з ініціативи ООН  21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, відзначається Міжнародний день лісу (International Day of Forests). Причому було прийнято рішення про святкування цього дня саме в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній півкулі (останнє, за традицією, вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань).
Проблема збереження лісу та його багатств стоїть сьогодні в ряду найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу.
У зв’язку з цим, основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимості лісових екосистем, їх дійсному стані, основні заходи їх захисту та відновлення
За традицією, починаючи з 2006 року, 21 березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

ДП «Ворохтянський лісгосп» під час акції проводить  висадку саджанців  дерев, роботи з лісовідновлення та лісорозведення, благоустрій територій шкіл та громадських організацій, очищення масивів та прилеглих до них територій від сміття.

ДП »Ворохтянський лісгосп» закликає до прийняття активної участі а Акції шкільну молодь, громадські організації, політичних діячів, засоби масової інформації, небайдужих громадян.

 

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.