У міжнародний день лісів розпочата весняна висадка в рамках програми Президента “Зелена країна”

62386e8f2b1c0787256317

21 березня відзначається міжнародний день лісів.  Лісівники України традиційно розпочинають весняну висадку деревних рослин.

“Ми продовжуємо виконувати свою основну роботу – висаджуємо ліс, де зараз це можливо. Наша головна задача – піклуватися про екологію та підтримувати економіку країни”, - повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець.

Підприємства Держлісагенства цього року вже висадили більше 1,6 млн штук на площі майже в 270 га, з яких 43,4 га – лісорозведення.

Також проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки на площі 0,5 га.

У розрізі областей: на Волині лісівники висадили 32,5га, на Дніпропетровщині – 18,9 га, в тому числі 16,4 га лісорозведення, на Закарпатті – 12,0 га, на Рівненщині – 141,0 га, в тому числі 24,0 га лісорозведення, на Херсонщині – 51,0 га, в тому числі 2,0 га лісорозведення (культури створювалися до 24 лютого), на Хмельниччині – 6,0 га, в тому числі 1,0 га лісорозведення, проведено доповнення на площі 0,5 га, на Буковині – 6,2 га.

Сьогодні створення лісових культур відбувається тільки в тих регіонах, де це безпечно.

Висадка дерев відбувається у рамках програми Президента «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки.

Відслідкувати хід реалізації програми можна на сайті zelenakraina.gov.ua.

З матеріалів прес служби Держлісагенства України.

 

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>