Лісорозсадницька справа

Тема важливості лісорозсадництва та створення лісових культур, як складової успішного ведення лісового господарства ми торкались неодноразово.Адже розвиток і підтримка творчої ініціативи працівників ДП «Ворохтянське лісове господарство», яке спрямоване на збільшення обсягів вирощування садивного матеріалу, належне ведення лісонасіннєвої справи є передумовою створення продуктивних, якісних і стійких лісонасаджень.

  Основним завданням лісового насінництва є одержання насіння лісових порід з цінними спадковими властивостями та високою посівною якістю для створення високопродуктивних і високоякісних лісових насаджень.

 Високий рівень лісового насінництва забезпечується організацією насінного контролю, який передбачає систему заходів зі спостереження за якістю насіння , дотримання технологій переробки лісо насінної сировини, зберігання та підготовка насіння до висівання.

 На території ДП ,,Ворохтянське лісове господарство,,функціонують 6 тимчасових розсадників.

IMG-55315a6d68a983fb571dac4c13596cd0-V

Згідно щорічної осінньої інвентаризації ДП ,,Ворохтянське лісове господарство,, вирощує близько 60000 тис. шт. стандартних сіянців.Так згідно осінньої інвентаризації в 2018 році ДП ,,Ворохтянське лісове господарство,, вирощено стандартних сіянців в кількості – 60400 тис. шт., в тому числі стандартні сіянці по породах:

- Ялина європейська – 35200  шт.

- Ялиця біла – 11800  шт.

- Модрина європейська – 9900  шт.

- Дуб червоний – 500 шт.

- Бук лісовий – 500 шт.

- Клени – 2500 шт.

IMG-440c892bfbbdc219321af90d772845ce-V

 На завершення зазначу: лісівники ДП ,,Ворохтянське лісове господарство,, працюють не для ,,показухи,, , а уквітчують нашу землю зеленими шатами.Шана і вдячність їм за те.

 

Статтю підготовив                                                                  Л.М.Стефурак

Інженер з лісових культур

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>