Не рубай ялинку, най ся зеленіє.

   Наближаються такі улюблені українцями свята, як Новий рік і Різдво, а разом з ними – гарний настрій ,час, із задоволенням проведений в колі родини й друзів, а також безліч подарунків сюрпризів.Але зробивши подарунки близьким не забудьте подбати й про довкілля .Нехай свято для народу буде святом і для природи.

   ,,Зелені,, поради до новорічних свят:

 – Купуйте ялинку у горщиках . Прикрасьте її для свята , а потім виставте на балкон або у двір , поки не настане слушна мить для посадки у відкритий грунт.

 – Якщо Ви все ж таки вирішили купити зрубану ялинку, не підтримуйте браконьєрів , а купляйте на ялинкових ярмарках.Всі офіційно спиляні дерева позначаються лісниками за допомогою спеціальної бірки з вигравійованим лазерним штрих-кодом .

 – Також, як альтернативе для прикрашення житла можна використати ялинкові гілки. У цьому випадку Ви одержуєте атрибут Нового року, ялинковий аромат у будинку, а саме дерево залишається живим.

  ДП,,Ворохтянське лісове господарство,, повідомляє та застерігає.За здійснення самовільної рубки хвойного молодняку лісопорушення несе як матеріальну так і адміністративну відповідальність, а саме:

 – Матеріальна від 538,99 грн. за одиницю хвойного молодняка діаметр стовбура до 10 см., від 10,1 – 14 см. штраф  884,86 грн.

 – Адміністративна відповідальність від 85 грн. до 170 грн.для громадян, та від 119 грн. до 704 грн. для посадових осіб.

 ДП,,Ворохтянське лісове господарство,,закликає громадян не залишатися байдужими , і в разі виявлення самовільної вирубки хвойних насаджень – повідомляти в поліцію та лісову охорону.

 

Інженер з лісових культур

Л.М. Стефурак

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>