Акція «Майбутє лісу у твоїх руках» Поляницьке лісництво ДП «Ворохтянське ЛГ»

 

Весна для лісівників –це заладання основ для майбутнього. Посадку лісу можна проводити навесні так і осінню. На базі  ДП «Ворохтянське ЛГ»,на території Поляницького лісництва до весняної так і до осіньої посадки лісу завжди відносяться з великою відповідальністю.

Цього року лісові культури закладалися в кв. 33 л/д 7,1 площа якої становить 1,0 га.та в кв. 33 л/д 8,1 площа – 0,9 га.урочища «Побоїчне». Для створення лісових культур було залучено лісову охорону,та учні та учитилі Поляницької ЗОШ.

Школярів було ознайомлено з процесом садіння,породами дерев які висаджувалися на підготовленій ділянці. Діти віднеслися з відповідальністю до роботи. Створення лісових культур проводилося посадковим матеріалом з власного розсадника. Сприятлива погода,весняний настрій дітей принесли свій результат.

Також при сприянні  та участі учнів, вчителів, майстра лісу Бойчука Василя Васильовича було озеленено територію Поляницької ЗОШ.

Адміністраці ДП «Ворохтянське ЛГ» та колектив Поляницького л-ва висловлює щиру вдячність всім тим хто прийняв участь та підтримав Акцію  «Майбутє лісу у твоїх руках»

IMG_2918 IMG_2920 IMG_2929 IMG_2932

 

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>