Лісові господарства Прикарпаття сплатили понад 200 мільйонів податків

Зважаючи на природні особливості Прикарпаття, розвиток регіону напряму пов’язаний з лісовою галуззю. Не секрет, що державні лісогосподарські підприємства Франківщини для громад гірських районів є частиною життя кожного мешканця. Загалом, можна назвати багато конкретних причин вболівати за лісові підприємства, проте найважливішою для громади є фінансова складова.

Державні лісові господарства Франківщини сплачують чималі суми податків до держбюджету та бюджетів громад, на території яких працюють. За 9 місяців 2020 року підприємства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили до бюджетів усіх рівнів разом із ЄСВ 201 мільйон 930 тисяч гривень. Бюджети громад Прикарпаття отримали від лісівників 59 мільйонів 759 тисяч гривень у вигляді податків та платежів, у державний бюджет надійшло 101 мільйон 225 тисяч гривень.

Крім сплати податків, лісівники Франківщини розвивають інфраструктуру громад, при потребі допомагають технікою, матеріалами, ремонтують і будують лісові дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі, наслідки негоди, створюють рекреаційні зони, займаються благоустроєм на території населених пунктів.

 

З матеріалів прес служби Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>