Голова Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр»

Селекційний центр вже протягом майже 14 років забезпечує підприємства Львівської та сусідніх областей якісним насінням для вирощування сіянців і саджанців лісових порід. За період роботи цеху переробки перероблено 1,27 млн кг лісонасіннєвої сировини та отримано понад 52,8 тис. кг якісного насіння. З цього насіння можна виростити, з врахуванням схожості насіння, 2,1 млрд дерев.

На базі підприємства завершується будівництво сучасного лісорозсадницького комплексу, реалізованого на базі технологій шведської компанії ВСС АВ.

За словами Голови, річна продуктивність комплексу становитиме 3,5 млн сіянців із закритою кореневою системою. Вирощування садивного матеріалу таким способом сприятиме вирішенню питання заміни всихаючих ялинників у Карпатах та соснових насаджень у зоні Малого Полісся на корінні біологічно стійкі деревостани.

З матеріалів прес служби Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Опубліковано в Новини. Додати в закладки постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>