Використання лісу в рекреаційних цілях

biotexnichni-zahody-1
Ліс – найважливіша природо утворююча частина навколишнього природного середовища. Він позитивно впливає на клімат, очищення атмосфери. Надзвичайно велика оздоровча і культурно-естетична роль лісу. Найбільш широко з цією метою використовуються рекреаційно-оздоровчі ліси лісгоспу, площа яких становить 1533,0 га.

В цілому територія рекреаційно-оздоровчих лісів характеризується задовільними показниками рекреаційних оцінок, що обумовлює відносно невеликі затрати на благоустрій лісових ділянок призначених для відпочинку. Це враховувалось під час проектування заходів з благоустрою. Місця знаходження запланованих елементів благоустрою наведені в проектних відомостях по лісництвах.

Запроектовані обсяги заходів з благоустрою лісів
рекреаційного призначення за функціональними зонами


rekreatciya

Тип.1. Місце для короткотермінового відпочинку (5-20 хвилин), що використовується відпочиваючими при проведені прогулянок в лісі.
До складу обладнання входять: місця для сидіння, збору сміття, аншлаг або вказівник.

Тип 2. Місце для короткочасних пікніків, що використовується групою відпочиваючих (3-6 чоловік) на протязі 1-1,5 години.
До складу обладнання входять: стіл, місце для сидіння, збору сміття, аншлаг або вказівник.

Тип.3. Місце для тривалих пікніків, що використовуються групою відпочиваючих  (3-6 чоловік) на протязі 1,5-3 годин.
До складу обладнання місця відпочинку входять: стіл, місця для сидіння, вогнище, місце для збору сміття, засоби візуальної інформації.