Значення лісгоспу в економіці району

Значення лісгоспу в економіці району

Значення лісового господарства в економіці району
розташування лісгоспу і охоронні довкілля

Лісове господарство в економіці району займає одне з провідних місць.

Основні напрямки його розвитку полягають в забезпечені потреб народного господарства в деревині, поряд з цим, особливо важливого значення надається відтворенню та збереженню цінних корисних деревостанів, підвищенню захисних, водо регулюючих, рекреаційних та інших корисних властивостей лісу.
Наявні в лісовому фонді сільськогосподарські угіддя використовуються для потреб лісової охорони, населення і мисливського господарства.

Випас худоби в лісовому фонді проводиться, в основному, на пасовищах. Так, випас худоби на пасовищах складає в середньому 20 голів на площі 162,5 га.
З побічних лісових користувань мають місце збір ягід, грибів, в основному, населенням для власних потреб.

Мисливська фауна в лісах представлена наступними видами: олень, козуля, кабан, заєць-русак. Полювання носить любительський характер.

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про роботу Поляницького лісництва ДП «Ворохтянське ЛГ» за 2015 рік

для розгляду на виконкомі Поляницької сільської ради

15 березня 2016 року

 

Поляницьке лісництво, як структурний підрозділ, відноситься до ДП «Ворохтянське ЛГ». Загальна площа земель лісового фонду складає – 3556 га. Лісові масиви Поляницького лісництва межують з територіями сільського фонду с.Поляниця та с.Яблуниця, а також з приватними територіями ТК «Буковель», держлісфондом КПНП, ПЗ «Горгани»,           ДП «Надвірнянське ЛГ», ДП «Ясінянське ЛГ».

Колектив Поляницького лісництва протягом 2015 року продовжив реалізацію заходів спрямованих на вдосконалення лісівництва, лісовідновлення та лісорозведення, обліку лісу, охорони довкілля та співпрацю із громадкістю. Господарська діяльність Поляницького лісництва спрямована на вирощування високопродуктивних стійких насаджень з метою покращення рекреаційних, природоохоронних і захисних функцій лісів.

Згідно рішення виконавчого комітету Поляницької сільської ради Яремчанської міської ради Івано-Франківської обл.. № 27-5-2010 від 15.03.2016 року, вирішили: рекомендувати лісничому Поляницького лісництва Лубіву  В.Д., вжити більше заходів щодо проведення  наглядної агітації серед жителів села, з метою запобігання забруднення річок та навколишнього природного середовища. Приділяти більшу увагу щодо надання допомоги у завезенні дров паливних для організацій і установ села, інвалідам та малозабезпеченим сім ям.